Відстань від Чернігова до Хмельницького дорівнює 500 км туристи та туристки подолали 70% маршруту

яку відстань вони подолали? Пж скажіть я умога швидьше

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Никита.

Ответ:

Туристи та туристки подолали відстань 350 км.

Пошаговое объяснение:

0.7 * 500 км = 350 км.

Отвечает Милюшина Ульяна.

Ответ:

Отже, туристи та туристки подолали 350 км відстані.

Пошаговое объяснение:

Туристи та туристки подолали 70% відстані, отже залишилося пройти 30% відстані. Щоб знайти відстань, яку вони подолали, ми можемо знайти 70% відстані та відняти це число від повної відстані:

70% * 500 км = 0.7 * 500 км = 350 км