Оленка заплатила за печиво 27 3/25 , а за цукерки їй потрібно заплатити 45 7/25 . Мама дала Оленці

для покупки 80 грн . Чи вистачить Оленці грошей на покупку? Відповідь поясніть.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Александра.

Ответ:

да

Пошаговое объяснение:

1) 27\frac{3}{25}+45\frac{7}{25}=72.4 грн (всього потрібно заплатити)

2) 80-72.4=7.6 грн (здачі)

Відповідь: так, тому що залишається від покупки цукерок й печива, й ще 7.6грн.

можно купити й чипсики)))