Власна швидкість моторного човна 323. км/год а швидкість його руху 8 1Проти течії ріки 20.

км/год. 4Обчисли швидкість течії ріки швидкість руху човна за течією ріки.НОВАЯ ТЕМЯ СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямова Кристина.

Ответ:

Швидкість руху човна відносно води річки складається з двох компонент: швидкості власного руху човна (у даному випадку 23 км/год) та швидкості руху води річки (що потрібно знайти і позначимо як V). Якщо човен рухається проти течії ріки, то швидкість відносно землі буде складатися з різниці цих двох швидкостей:

V = 23 - 20 = 3 км/год.

Якщо човен рухається з течією ріки, то швидкість відносно землі буде складатися з суми цих двох швидкостей:

V = 23 + 20 = 43 км/год.

Отже, швидкість течії ріки дорівнює 20 км/год, а швидкість руху човна за течією ріки дорівнює 43 км/год.

Пошаговое объяснение: