Чотири цілих 3/7 - дві цілих 3/7 Допоможіть пжжпжпжа ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ходырева Катя.

Ответ:

2

4\frac{3}{7}-2\frac{3}{7}

перетворюємо цілі частини в знаменник:

\frac{31}{7} -\frac{14+3}{7}

\frac{31}{7} -\frac{17}{7}

пишемо під однією лінією тому що, в нас чисельник однаковий:

\frac{31-17}{7}

риска дробу (:), ділення, ділимо 14:7

\frac{14}{7}

2