з одного населеного пунтку в протилежних напрямках одночастно виїхали велосипидист і мотоцикліст

Швидкість велосипидиста 26км/год більша Яка відстань буде між ними через 3год

Ответы на вопрос

Отвечает Серкебаева Айым.

(26+12)*3=114(км)

Відповідь:відстань між ними буде 114 км.

Отвечает Прилепская Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:(26+12)*3 = 114 км,
тут повинно було бути 20 символів