За 3 ручки я заплатила 27 грн. Скільки грошей я заплачу за 4 блокноти якщо їх ціна однакова?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Владислава.

36грн

Пошаговое объяснение:

3ручки-27грн

4бокнота-?

1ручка=1блокнот

розв'язок

27÷3=9(грн) ціна за 1 ручку

9×4=36(грн)ціна за 4 блокнота