У саду росло 88дерев, з них 3/8 становило яблуні. Скільки яблунь в саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Устаева Наталья.

Ответ:

88÷8=11×3=33

Пошаговое объяснение:

надіюсь допомогла якщо є питання питай