250 × -2/125 = ? Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Відповідь:Спочатку можна скористатися властивостями множення дробів, а саме, що якщо множити два дроби, то чисельники множаться між собою, а знаменники множаться між собою:

250 × (-2/125) = (250 × -2) / 125

Потім можна обчислити чисельник:

250 × -2 = -500

Тож, ми маємо:

250 × (-2/125) = (250 × -2) / 125 = -500 / 125 = -4

Отже, 250 × -2/125 = -4.