Розв'яжіть задачу та виберіть правильну відповідь зі списку. Знайдіть число, 20% якого становить

12% від 48. Відповідь: Число дорівнює: а)10,4б) 43,5 в) 46 г) 28,8 рвісти​

Ответы на вопрос

Отвечает Конышева Лиза.

Відповідь:

28,8

Покрокове пояснення:

1) число 12% від 48

  48×12/100 = 5,76

2) число, 20% це 5,76

   5,76 :20×100 = 28,8

перевірка

20% від 28.8  =  28,8×0.2 = 5,76

12% від 48       = 48×0,12 =5,76