Попрощавшись, два велосипедисти роз'їхалися у протилежних напрямках.Через 12 хв між ними була

відстань 4 км 320м. Один велосипедист їхав зі швидкістю 175м/хв. Яка швидкість іншого велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Перевалов Иван.

Ответ:

175*12=2100м.

4320м-2100м=2 220м

2220м/12хв=185 м/хв

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сучак Дима.

Відповідь:

185м/

Покрокове пояснення: