Розв'яжіть рівняння,спростивши спочатку вираз у його лівій частині: -2,7-(х-3,5)=-1 Допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Saidova Savda.

Спочатку спростимо вираз у лівій частині рівняння:

-2,7 - (х - 3,5) = -1 (розкриваємо дужки, перед дужками -, тому міняємо знак)

-2,7 - х + 3,5 = -1 ( до - 2,7 додаємо 3,5 )

0,8 - х = -1 ( переносимо 0,8 в праву сторону і міняємо знак)

-х = -1 - 0,8

-х = -1,8 (скорочуємо)

х = 1,8

Отже, розв'язок рівняння х = 1,8

Отвечает Филимонова Лизавета.

Ответ: х=1,8

Пошаговое объяснение:

-2,7-(х-3,5)=-1

-2,7-х+3,5=-1

0,8-х=-1

-х=-1,8

х=1,8