3. Вiд'ємник дорівнює 7, а різниця дорівнює 0,7. Чому дорівнює зменшуване,​


Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

7,7

Пошаговое объяснение:

зменшуване – від'ємник = різниця

? – 7 = 0,7

зменшуване = 7 + 0,7

7 + 0,7 = 7,7

зменшуване = 7,7

Перевірка

7,7 – 7 = 0,7