1. У три бочки вміщується 120 кг меду. Скільки кілограмів меду вміщується у 7 таких бочках?


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Алина.

Ответ:

1)120:3=40(кг) вміщеється у одній бочці

2)40*7=280(кг)вміщеється у 7 таких бочок

Відповідь:280 кг меду вміщуеться у 7 бочках.

Отвечает Герштова Виктория.
3б.-120 кг.
7б.-?
1)120 поділити на 3=40 кг.(Ми дізналася скільки в 1 бочці)
2)40*7=280 кг.(Дізналися скільки поміщається у 7 таких бочках)