Автомобіль рахався 8,4 год із швидкістю 83,5 км/год а мотоцикліст 6,7 км/год із швидкістю 40,8

км/год на скільки більше проїхав автомобіль ніж мотоцикліст Дам 35 балів і корону

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Алина.

Ответ:

на 428,04 км

Пошаговое объяснение:

1) 8,4 * 83,5 = 701,4 (км) - проехал автомобиль

2) 6,7 * 40,8 = 273,36 (км) - проехал мотоциклист

3) 701,4 - 273,36 = 428,04 (км) - больше проехал автомобиль