Робот Big Dog був створений, щоб допомагати військовим переносити амуніцію на місцево- сті, де не

можуть проїхати автомобiлi. Робот- собака з легкістю може перевозити вантаж до 150 кг, розвивати швидкість 105 м/хв. Обчисли, скільки часу треба роботу- собаці аби пройти відстань 12 км 600 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Деметрий.

Відповідь:

2 год

Покрокове пояснення:

1км=1000м

12км 600м = 12•1000 + 600 =12600м

12600 : 105 = 120 (хв) потрібно роботу-собаці, щоб пройти цю відстань.

1 год = 60хв

120хв = 120:60= 2 (год)