4.Користуючись формулою об’єму V=SH обчисліть: площу основи, якщо V=168cm 3 , H=8cm.


Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Соня.

Ответ:

Формула для обчислення об'єму прямокутної призми:

V = SH,

де S - площа основи, H - висота призми.

Дано: V = 168 см³, H = 8 см.

З формули об’єму можна виразити S:

S = V/H.

Підставляємо відомі значення і обчислюємо:

S = V/H = 168 см³ / 8 см = 21 см².

Отже, площа основи прямокутної призми дорівнює 21 см².