Обчисліть і запишіть у вигляді відсотків десяту частину від 0,6 позязя​


Ответы на вопрос

Отвечает Калиева Адина.

Десята частина числа 0,6 дорівнює 0,6/10 = 0,06.

Щоб перевести дробове число 0,06 у відсотковий вигляд, треба помножити його на 100%:

0,06 * 100% = 6%.

Отже, десята частина числа 0,6 становить 6% від цього числа.

Отвечает Ксензова Виктория.

Ответ:

6%

Пошаговое объяснение:

Десятая часть = 1/10 или 0,1

0,1 от 0,6 = 0,1 * 0,6 = 0,06

0,06 * 100% = 6%