Розв’яжіть рівняння: а) 8(5-3х)=6(2-4х) + 7; б) 5(х-12)=6(х-10) - х. ДОПОМОЖІТЬ Треба з

переносами ікса будь ласка, розкажіть що зробили, як и чому

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраимов Рустем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а 8*(5-3х)=6(2-4х)+7

8*5-8*3х=6*2-6*4х+7

40-24х=12-24х+7

40-24х+24х=12+7

40-24х+24х=19

-24х+24х=19-40

0=-21

5(х-12)=6(х-10)-х

5х-60=6х-60-х

5х-6х+х=-60+60

0=0