5. Знайди число: а) 15% якого становлять: 30, 90, 120, 165, 225, 315; б) 40% якого становлять: 20,

36, 40, 90, 125, 256.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривова Яна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

а)30=15%

?=100%
Те, що має число по діагоналі множимо і ділимо на те що задишається:

100*30:15=200

По такой схеме и дальше:

90*100:15=600

120*100:15=800

165*100:15=1100

225*100:15=1500

315*100:15=2100

б)

20=40%

?=100%

20*100:40=50

36*100:40=90

40*100:40=100

90*100:40=225

125*100:40=312,5

256*100:40=640