Вага серця дорослої людини 300 г, а дитяче серце до року становить 1/10 дорослого. У скільки разів

більше важить серце дорослої людини?

Ответы на вопрос

Отвечает Колпакова Анастасия.

Спочатку знайдемо вагу дитячого серця до року:

Вага дитячого серця = 1/10 ваги дорослого серця

Вага дитячого серця = 1/10 * 300 г = 30 г

Тепер можемо знайти, у скільки разів більше важить серце дорослої людини:

Серце дорослої людини важить 300 г

300 г / 30 г = 10

Отже, серце дорослої людини важить у 10 разів більше, ніж дитяче серце до року.


Сподіваюсь зрозуміло пояснила та допомогла!

Отвечает Яренков Роман.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для початку, дізнаємось вагу серця дитини. Для цього треба:

300*1/10

Дізнаємось таким чином, що вага серця дитини дорівнює 30 г.

Тепер, здобути дати відповідь на запитання треба:

300/30

Отримаємо 10.

Відповідь: серце дорослого у 10 разів більше за серце дитини