Как ришыть в столбик 5000:17%


Ответы на вопрос

Отвечает Ербулова Акмарал.

Ответ: Щоб розв’язати завдання, будемо використовувати формулу:

частка = (частка / 100) * загальна сума

Отже, щоб виконати ділення 5000 : 17%, знайдіть спочатку 17% від 5000:

17% = (17 / 100) * 5000 = 0,17 * 5000 = 850

Отже, ми отримали 850 як 17% від 5000.

Тепер, щоб розділити 5000 на 17%, поділимо 5000 на 850:

5000 / 850 ≈ 5,88

Отже, результат розв'язання задачі буде дорівнювати 5,88.