Скільки буде 3+2*45 виконайте і дайте розгорнуту відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Шулаков Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 + 2 * 45 = 3 + 90 = 93

Отже, результат виразу 3 + 2 * 45 дорівнює 93.