12. Оленка за тиждень отримала такі оцінки: 9 балів 3 шт., 11 балів - 5 шт., 12 балів 2 шт. Який

середній бал Оленки за тиждень? (варианты ответов:A 11 10,8 B 9,6 Г 10,6 A)​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Диана.

Ответ:

9+9+9+11+11+11+11+11+12+12=106

106 ділемо на кількість оцінок

106÷10=10,6

Відповідь г) 10,6

Отвечает Аширова Зарина.

Відповідь:

Г 10,6

Покрокове пояснення:

(9х3+11х5+12Х2)/(3+5+2)=(27+55+24)/10=10,6