ПОМОГИТЕ ПЖ!!! Знайдіть корінь рівняння: а) 7х + 2х = 35,28; б) 3,17 – 0,1x = 2,4;


Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.
А) 7х + 2х = 35,28
Спочатку зведемо подібні доданки на лівій стороні:
9х = 35,28
Потім розділимо обидві сторони на 9:
х = 3,92

Отже, розв'язок рівняння 7х + 2х = 35,28 - це х = 3,92.

б) 3,17 – 0,1x = 2,4
Спочатку віднімаємо 3,17 від обох сторін рівняння:
-0,1x = -0,77
Потім ділимо обидві сторони на -0,1, щоб знайти значення x:
x = (-0,77) / (-0,1)
x = 7,7

Отже, розв'язок рівняння 3,17 – 0,1x = 2,4 - це x = 7,7.