Розв’язати рівняння: -2*(3-х)=1 з розв'язком


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Відповідь:x=3,5

Покрокове пояснення:

-6+2x=1

-6-1=-2x

-7=-2x

x=-7/(-2)

x=3,5

Отвечает Знак Ксюша.

Почнемо з розкриття дужок за допомогою дистрибутивності множення:

-2*(3-х) = -2*3 - (-2)*х = -6 + 2х

Отримали, що -2*(3-х) дорівнює -6 + 2х. Тепер можемо записати наше рівняння замість лівої частини вираз, що йому вона дорівнює:

-6 + 2х = 1

Додамо 6 до обох частин рівняння:

2х = 1 + 6

2х = 7

Розділимо обидві частини на 2, щоб знайти значення x:

х = 7/2 або x = 3.5

Отже, розв'язком рівняння -2*(3-х) = 1 є x = 3.5