Одне з двох чисел на 12 менше, ніж друге, а їх добуток дорівнює 76. Позначивши менше число через х,

складіть рiвняння, що відповідає даній умові. Будь ласка!!A) x(x-12)=76 Б) x(x+12)=76 B) x+(x-12)=76 Г) x+(x+12)=76 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Сергей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

(В)

х+(х-12)=76

2х=2:76

2х=38

х=38+12

х=50

38+(50-12)=76

както так