Із двох міст виїхали одночасно назустріч один одному два автомобілі. Швидкість першого автомобіля

дорівнює 80,8 км/год, а другого - 73,7 км/год. Через скільки го- Дин вони зустрінуться, якщо відстань між містами нює 123,6 км? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Попцов Владимир.

Ответ:

они встретятся через 0,8 часа или через 48 минут

Пошаговое объяснение:

73,7+80,8= 154,5 км/ч-скорость сближения автомобилей

t=S:v  формула нахождения времени

123,6 : 154,5= 0,8 часа

8/10= 8*6/10*6=48/60 ч или 48 минут