Диленя десятковий дробей 53,3:1,3= 31,485:10= 0,06:24=


Ответы на вопрос

Отвечает Елина Алина.

Ділення десяткових дробів:

a:b = (a / b)53,3 : 1,3 = 53,3 / 1,3 = 41

Результат ділення 53,3 на 1,3 дорівнює 41.31,485 : 10 = 3,1485

Результат ділення 31,485 на 10 дорівнює 3,1485.0,06 : 24 = 0,0025

Результат ділення 0,06 на 24 дорівнює 0,0025.