Придумайте і запишіть словесно власний числовий вираз. Складіть його математичний запис і знайдіть

шукане значення. Порівняйте значення обох числових виразів з п. 1 і п. 2, поставивши між ними знак більше, менше або дорівнює. Знайдіть їх різницю.,срочно,отдам все​

Ответы на вопрос

Отвечает Билей Жека.

Ответ:

1.Числовий вираз: Сума перших 10 натуральних чисел, помножена на різницю чисел 8 і 3.

Математичний запис: (1+2+3+4+5+6+7+8+9+10) * (8-3)

Розрахунок: 55 * 5 = 275

2.Числовий вираз: Квадрат числа 12, поділений на різницю чисел 7 і 3.

Математичний запис: (12^2) / (7-3)

Розрахунок: 144 / 4 = 36

3.Значення першого числового виразу більше значення другого числового виразу:

275 > 36

4.Різниця між значеннями обох числових виразів:

275 - 36 = 239

Пошаговое объяснение: