Розв'яжи рівняння: 1) 2,6x = 10,14; 2) y : 7,2 = 3,5;​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1 Для того, щоб розв'язати рівняння 2,6x = 10,14, потрібно розділити обидві сторони на 2,6:

2,6x / 2,6 = 10,14 / 2,6

x = 3,9

Відповідь: x = 3,9.

2 Для розв'язання рівняння y : 7,2 = 3,5, потрібно помножити обидві сторони на 7,2:

y = 3,5 * 7,2

y = 25,2

Відповідь: y = 25,2.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Анохина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,6 • х = 10,14

х = 10,14÷2,6

х = 3,9

у ÷ 7,2 = 3,5

у = 3,5 • 7,2

у = 25,2