Розв'яжіть рівняння 2(5-3x)=8-6x.


Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Гордей.

Відповідь:

Почнемо з розкриття дужок і зведення подібних доданків:

2(5 - 3x) = 8 - 6x

10 - 6x = 8 - 6x

Тут ми отримали рівняння, в якому обидві сторони рівні. Зверніть увагу, що якщо ми відняли від обох сторінок рівності -6x, то воно зникне з обох сторін, тому ми можемо скористатися цією можливістю:

10 = 8

Отримали суперечність! Це означає, що початкове рівняння не має розв'язків.

Покрокове пояснення:

Отвечает Мацько Софья.

Ответ:      нет решения.

Пошаговое объяснение:

2(5-3x)=8-6x;

10-6x=8-6x;

-6x+6x=8-10;

0x=-2 => нет решения.