Ширина прямокутника 3 см, а довжина - у 2 рази більша. Знайди площу й периметр прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Вадим.

Ответ:

Довжина прямокутника буде 2 * 3 см = 6 см.

Площа прямокутника дорівнює добутку довжини на ширину:

Площа = 6 см * 3 см = 18 см².

Периметр прямокутника дорівнює сумі довжини та ширини, помножені на 2:

Периметр = 2 * (6 см + 3 см) = 2 * 9 см = 18 см.

Отже, площа прямокутника становить 18 квадратних сантиметрів, а периметр - 18 сантиметрів.