6. али яблука та груші. Яблука становили 60% усіх фруктів, що лежали в кошику. а груш було 16.

Скільки штук фруктів лежало у кошику? СРОЧНО НУЖНО ДАЮ 40 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Максим.

100%−60% = 40%

40% = 16

16/40 = 0,4

0,4*100 = 40 (шт)

Відповідь: в кошику лежало 40 штук фруктів