Помогите пожалуйста Розв'яжи рівняння 1) 4(10,4х-3,6)=6,4 2) 28,98:(k-12,3)=4,6


Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Відповідь:

1) 4(10.4x - 3.6) = 6.4

Розпочнемо з розкриття дужок:

4(10.4x - 3.6) = 6.4

41.6x - 14.4 = 6.4

Тоді додамо 14.4 до обох сторін рівняння:

41.6x = 20.8

Далі поділимо обидві сторони на 41.6:

x = 0.5

Отже, розв'язок рівняння: x = 0.5.

2) 28.98 : (k - 12.3) = 4.6

Можна помножити обидві сторони рівняння на (k - 12.3):

28.98 = 4.6(k - 12.3)

Тоді розкриваємо дужки:

28.98 = 4.6k - 56.58

Далі додаємо 56.58 до обох сторін рівняння:

85.56 = 4.6k

І ділимо обидві сторони на 4.6:

k = 18.6

Отже, розв'язок рівняння: k = 18.6.

Прошу Будь-ласка познач цю відповідь як найкращу.

Покрокове пояснення: