Знайти висоту трапеции если ео середная линия равна 6 см а площадь 48см квадратних


Ответы на вопрос

Отвечает Іванів Макс.

Ответ:

8 см.

Пошаговое объяснение:

Площадь трапеции равна средней линии умноженной на высоту.

6h=48;  h=8 см.

Отвечает Лапшин Саша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Площадь трапеції дорівнює добутку довжини середньої лінії на висоту, поділених на 2:

S = ((a + b) / 2) * h

де a і b - основи трапеції, h - висота трапеції.

Маємо:

S = 48 кв. см

((a + b) / 2) = 6 см

Підставляємо значення в формулу для площі:

48 = ((a + b) / 2) * h

48 = 6 * h

h = 48 / 6

h = 8 см

Отже, висота трапеції дорівнює 8 см.