2(х+0,5)=х+1,5 розв'яжіть рівняння пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбаков Лёха.

Ответ:

x=0.5

Пошаговое объяснение:

2(х+0.5)=х+1.5

2х+1=х+1.5

Тепер перенесемо усі необхідні члени на один бік рівняння, тобто зіб'ємо 1.5 з лівого боку до правого, а 1 з правого до лівого:

2х-х=1.5-1

Отримуємо таке:

х=0.5

Отвечает Волошина Диана.

Ответ:

2х+1=х+1,5

2х-х=1,5-1

х=0,5