По заданным значениям переменной у найдите соответствую- щие значения аргумента х, если: 1) у =

-х +10 и у = 8,1; 2) у = 9,7 – 1,6x и у = −6,3

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Илья.

Ответ:

1. Задано рівняння y = -x + 10 та значення y = 8.1. Щоб знайти відповідне значення x, підставимо значення y у рівняння:

8.1 = -x + 10

Далі розв'яжемо рівняння відносно x:

x = 10 - 8.1

x = 1.9

2. Задано рівняння y = 9.7 - 1.6x та значення y = -6.3. Щоб знайти відповідне значення x, підставимо значення y у рівняння:

-6.3 = 9.7 - 1.6x

Далі розв'яжемо рівняння відносно x:

1.6x = 9.7 + 6.3

1.6x = 16

x = 16 / 1.6

x = 10

Пошаговое объяснение: