ста т оч 618. У 3 класі навчається 27 учнів. На уроці фізичної культури вчителька просить утворити

команди для гри у волейбол, по 6 осіб у кожній коман- ді. Скільки повних команд утвориться? Скільки учнів залишиться в запасі? VENDER​

Ответы на вопрос

Отвечает Петровец Анисия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Учнів-27

Команда-?, по 6 учнів

У запасі-?

                                                        Розв'язання

1) 27:6=4(ост.3)-повних команд

2)27-24=3(уч.)

Відповідь: 4 повних команд, 4 учня в запасі.