Знайди довжину прямокутника, площа якого дорівнює 14,35 м 2 , а довжина - 10 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Відповідь:

14,35:3,5=4,1 (м)-ширина

Р=2×(4,1+3,5)=2×7,6=15,2 (м)