4. У двох ящиках 36 кг слив, до того ж у першому ящику - в 1,4 раза бiльше, ніж у другому. Скільки

кілограмів слив у кожному ящику? БУДЬ ЛАСКА РІВНЯННЯМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тиыштыков Нұрлан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Давайте позначимо через x кількість кілограмів слив в другому ящику. Тоді кількість кілограмів слив в першому ящику буде 1,4x, згідно з умовою задачі.

Згідно з умовою, в двох ящиках разом 36 кг слив. Отже, ми можем записати рівняння:

x + 1,4x = 36

Розв'язуючи це рівняння, ми знаходимо:

2,4x = 36

x = 15

Тому, що x позначає кількість кілограмів слив у другому ящику, ми знаходимо, що в першому ящику міститься 1,4x = 1,4 * 15 = 21 кг слив.

Отже, у першому ящику 21 кг слив, а в другому - 15 кг слив.