36 y+6 (y -1) = - 90


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

36у + 6(у-1) = -90

36у + 6у - 6 = - 90

42у = -90 + 6

42у = - 84

у = -84 : 42

у = - 2

Відповідь: - 2.

Отвечает Клименко Валерия.

Ответ:

рішення рівняння 36y + 6(y - 1) = -90. Тоді, пропустивши збільшення рівняння в 6 разів, отримаємо рівняння 6y - 6 = -90, що дає рішення y = 15.

Пошаговое объяснение: