Доведіть, що числа, записані трьома однаковими цифрами, діляться на 3.Даю 20 балов!​


Ответы на вопрос

Отвечает Боярков Данил.

Ответ:

x,y,z-довільні раціональні числа

1. 300x+30y+3z=3(100x+10y+z)

2.300y+30z+3x=3(100y+10z+)

3.

Пошаговое объяснение: