Середній вік хокейної команди з 6 хокеїстів 30 років. Після того, як одного гравця вилучили,

середній вік став 29,6 років. Скільки років гравцю, якого вилучили? срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кёниг Максим.

Відповідь: 32 роки, там все на фото

Покрокове пояснення: я не знаю, чи правильно


Отвечает Смолянинова Татьяна.

Ответ:

32 года

Пошаговое объяснение:

1) 6 * 30 = 180 (лет) - сумма возрастов 6 хоккеистов

2) 6 - 1 = 5 (игроков) - стало в команде

3) 5 * 29,6 = 148 (лет) - сумма возрастов 5 хоккеистов

4) 180 - 148 = 32 (года) - возраст выбывшего игрока