Середнє арифметичне двох чисел 5,49. Перше число 5,5. Знайди друге число


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Нехай друге число дорівнює х, тоді за формулою середнього арифметичного маємо:

(5.5 + x) / 2 = 5.49

Розв'язуючи рівняння відносно х, отримуємо:

5.5 + x = 2 * 5.49

x = 2 * 5.49 - 5.5

x = 5.48

Отже, друге число дорівнює 5.48