Автомобіль за перші дві години проїхав 170,4 км, а за наступну — 0,45 цієї відстані. Знайдіть

середню швидкість автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Саша.

Ответ:

1) 170,4 • 0,45 = 76,68 (км) – проїхав за 1 год. 2) (170,4 + 76,68) : 3 = 247,08 : 3 = 82,36 (км/год) – середня швидкість. Відповідь: 82,36 км/год.