У скільки разів збільшиться об'єм прямокутного паралелепіпеда, якщо його довжину і ширину збільшити

удвічі, а висоту – утричі?

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Вика.

Ответ:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда визначається за формулою V = a * b * h, де a, b, h - довжина, ширина і висота відповідно.

Якщо довжину і ширину збільшити удвічі, то нові розміри становитимуть 2a та 2b відповідно. А якщо висоту збільшити утричі, то новий розмір становитиме 3h.

Отже, новий об'єм паралелепіпеда буде:

V' = (2a) * (2b) * (3h) = 12ab * h

Старий об'єм паралелепіпеда:

V = a * b * h

Збільшення об'єму відбудеться у V' / V разів:

V' / V = (12ab * h) / (a * b * h) = 12

Отже, об'єм збільшиться в 12 разів.

Пошаговое объяснение: