Знайди значення виразу. Обчислення запиши окремими діями. 47∙304 −9306: (1357 −24∙35) срочно

пжпжпжпжпжпжпжпжпжпж срочно до 15/00

Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Семён.

Ответ:

Спочатку виконаємо операції всередині дужок:

24 * 35 = 840

1357 - 840 = 517

Тепер можемо підставити це значення та інші до виразу:

47 * 304 = 14368

9306 : 517 = 18

14368 - 18 = 14350

Отже, значення виразу 14350.

Отвечает Величко Вика.

47∙304 − 9306:(1357 −24∙35) = 47∙304 − 9306:(1357-840) =

= 47∙304 − 9306:517 = = 47∙304 − 18 = 14288 -18 = 14270

1) 24*35=840

2) 1357-840=517

3) 9306:517=18

4) 47*304=14288

5) 14288-18=14270