Скільки сторінок у книзі, якщо ¾ частини цієї книги становить 21 сторінку?


Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Михайлова Анна.

Відповідь:

1)21:3=7(ст.) 1/4 книги

2)7*4=28(ст.) всього сторінок у книзі

Відповідь: у книзі всього 28 сторінок.

Покрокове пояснення:

1)(ділимо щоб дізнатися 1/4)

2)(множимо число яке вийшло на 4 частини)