Під час приготування полуничного варення об'єм полуниць зме- ншився на 3/7 порівняно з

початковим. Скільки одержали варен- ня, якщо полуниць було 14 л?(допоможіть будь ласка з задачою)

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

вийшло 6 л полуничного варення

Пошаговое объяснение:

1)14:7*3=6

Отвечает Блинкова Алиса.

Відповідь:

було одержано 8 л полуничного варення.

Покрокове пояснення:

Якщо об'єм полуниць зменшився на 3/7, то залишилося 4/7 частини від початкового об'єму. Тому, об'єм нашого варення буде:

V_варення = (4/7) * 14 л = 8 л

Отже, було одержано 8 л полуничного варення.