Середнє арифметичне чисел 7,8 і у дорівнює 6, Знайди число у.Даю 40 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Кнарик.

Ответ:

 \frac{7.8 + y}{2}  = 6 \\ 7.8 + y = 12 \\ y = 12 - 7.8 \\ y = 4.2

Пошаговое объяснение:

Перевірка:

7.8+4.2/2=12/2=6